top of page

TAJNERËT MOTIVUES

NË IAM POWER

Nëse deri më sot asgjë nuk ju ka ndihmuar nga librat që keni lexuar, ose trajnimet që keni ndjekur ndoshta është koha të BËNI trajnime një në një me një nga trajnerët tonë motivues.

viber_image_2021-04-16_21-36-31.jpg

Marsida Toptani

"Motoja e saj është se gjithçkaje duhet t'i përgjigjesh me punë. Kur ti punon, gjithçka rregullohet

viber_image_2021-04-16_19-52-31.jpg

Erisa Bujari

Erisa ka filluar ne shtator 2019 te behet pjese e Akademise se Vetezhvillimit dhe Suksesit I AM POWER pasi, deshira dhe kembngulesia e beri te merrte vendimin per te ndryshuar dhe ja doli me se miri.

128725483_411185336704294_86117138849824

Dori Taci

Dori vendosi, kishte nje qellim te mirepercaktuar qe fillimisht te ndryshonte jeten e saj, pastaj te niste te udhezozonte te tjeret, te ecin ne rrugen qe Dori e ndoqi.

158387797_249039920097675_67713387164979

Ney Zara

Gjatë rrugëtimit të jetës gjithmone ka dashur të jap pozitivitet në shoqëri dhe pas sfidave dhe ndryshimeve që erdhën në jetën e saj ajo u dedikua zhvillimit personal duke u bërë pjesë e klubit më të fuqishëm privat të zhvillimit dhe suksesit I AM POWER – UNE JAM FUQIA Janar 2019.

PAKETIMI SPECIAL.png

GARANCION 30 DITOR PËR KTHIM TË PARAVE

P.S.:Ne nuk i fryjmë çmimet në qiell që të ju ofrojmë Zbritje Marramendëse, Ne ju ofrojmë të vërtetën...

por gjithnjë japim shumë më shumë se marrim...nëse nuk është ashtu dhe ju nuk jeni të kënaqur ju kthejm paratë në periudhë prje 30 ditëve pa asnjë pyetje...

Çmimi i të gjithë Trajnimeve

221 Euro

Oferta speciale

47 Euro

PayPal ButtonPayPal Button

Nuk ka fuqi më të madhe se qëndrimi Pozitiv për Jetën

Me shumë Përzemërsi

Mimoza Thaqi

P.S.S.: PAGESËN MUND TA BËNI EDHE ME:

1 - PAYPAL

2- KARTELË KREDITI (VISA-MASTERCARD)

3 - MONEY GRAM (AVNI THAQI TETOVE/ NORTH MACEDONIA)

4 -RIA (AVNI THAQI TETOVE/ NORTH MACEDONIA)

5 -FATURË ( NA KONTAKTONI NË WhatSapp: +38975305999)

KUJDES PASI TË KRYENI PAGESËN NA INFORMONI NË:

+38975305999 ( WhatSapp)

Çfarë thonë Pjesëmarrsit në Konferencat tona:

download (3).jfif

Kam zbulu si mund te ndjehemi mirë e te mendojm pozitivisht.

Mirmengjess Erisaa

Si je.

Doja te te them qe kam ber gjen me te miree te mundshme qe jam anetaresuar ne Iam power. Jam shum e lumtur

Kam zbuluar cdo gje bazike ne audiot deshira juaj urdheri juaj.

 

Kam mesuar si praktikohet ligji I Terheqjes qe cdo gje qe deshiron do te vij vetem mos mendo si do te vijj... Uuauuu

Keto audio Jan fantastic.

Te falenderojj me gjith shpirt po mos te ishe ti qe te Me ktheje pergjigje kur te fola unu nuk do isha anetare sot...

Te jam shum mirenjohese zemer 🙏❤️❤️❤️

Fale teje dhe Mimoza jam shum e lumtur...

Te perqafojj ❤️. Jam shum e emocionuar 😍

download (2).jfif

Kam filluar te qaj mu ka mbushur zemra vaj edhe kur thojshe mos genjeni qe s'mundeni edhe aty....

Cfarë thonë pjesëmarrësit në Konferencën: Lironi Aftësitë tuaja

Falemenderit e dashur Mimoza shum emocionuse kur ju ndigjova në fillim qe thojshit mjaft u ankuat kjo asht shum e vertet sdua ma te ju ndegjoj tu ankuar se kerkush nuk ju ka faj fajet i keni ju kam filluar te qaj muka mbushur zemra vaj edhe kur thojshe mos genjeni qe smundeni edhe aty muka mbush zemra vaj dhe syt me lot dhe ato fjal qka i flet dhe kto mesime qe naj tregon shum jan te verteta dhe motivuse qe tri dit jam krejt ndryshe sa po me shkon mendja tek negativi meniheri po i them vehtes mjaft ti je mir dhe nuk ka mundesi për te mujtur per te shtypur zemren tande dhe dje ne ora 6:30 jam zgjuar dhe meniheri jakam nisur per ti shkruajtur fal Zotit kam filluar te ndryshoj spo them 10.me 10. Por 5.me dhe po besoj qe dotja arri qellimet e mija fal Zotit dhe juve e dashur Mimoza ju falenderoj pa fund dhe jam mirnjose e Zotit dhe e juaj ter jeten ju deshiroj nje nat te qet dhe te mir te gjithve besoj se ndegjohemi prap ne konferencen e ardhsheme me shum suksese❤🙏😘😘😘

download.jfif

Reflektim dhe nje zbulim te disa dimensioneve te mendjes qe kishin mbetur

Pershendetje Dori Nuk i ndjeva 4 oret si iken.

Cdo mendim u percoll shume paster dhe me bene shume sens.U ndjeva mir sepse jam ne ate rruge sic u pershkrua. Perforcova ato qe dija shenova ndryshimet qe i di qe duhen bere por si beja.ishte goxha motivues.faleminderit

 

E vertet kemi nevojë për pak qetësim na ka bombarduar trurin Mimoza me tërë at energji e pa imagjinueshme.

Jam shumë e lumtur me duket vetja tjetër person çuditem edhe me veten çka është duke ndodhur,jam e lumtur që tani e tutje jam pjesë e juaja.

Tani shoh me ndryshe sytë e mendjes ja hapur krejt me ndryshe!

PAKETIMI SPECIAL.png

GARANCION 30 DITOR PËR KTHIM TË PARAVE

P.S.:Ne nuk i fryjmë çmimet në qiell që të ju ofrojmë Zbritje Marramendëse, Ne ju ofrojmë të vërtetën...

por gjithnjë japim shumë më shumë se marrim...nëse nuk është ashtu dhe ju nuk jeni të kënaqur ju kthejm paratë në periudhë prje 30 ditëve pa asnjë pyetje...

Çmimi i të gjithë Trajnimeve

221 Euro

Oferta speciale

47 Euro

P.S.S.: PAGESËN MUND TA BËNI EDHE ME:

1 - PAYPAL

2- KARTELË KREDITI (VISA-MASTERCARD)

3 - MONEY GRAM (AVNI THAQI TETOVE/ NORTH MACEDONIA)

4 -RIA (AVNI THAQI TETOVE/ NORTH MACEDONIA)

5 -FATURË ( NA KONTAKTONI NË WhatSapp: +38975305999)

KUJDES PASI TË KRYENI PAGESËN NA INFORMONI NË:

+38975350999 ( WhatSapp)

bottom of page